RASCOL

Set de crochets Tulip Etimo Murasaki Set de crochets Tulip Etimo Murasaki 2
Disponible sous + ou - 1 semaine
Crochets à ouvrage

Set de crochets Tulip Etimo Murasaki

Tulip
TEM-001E

Set de 8 crochets
N° 2.00 au 6.00 mm

€ 239,95
Satijnen lint - Licht marineblauw
Disponible sous + ou - 1 semaine
Ruban satin

Ruban satin - Marine clair

Heraud - PM
DF/MB.500

100% polyester
Largeurs disponibles : 6, 10, 15, 25, 38 et 50 mm

€ 0,49
Fils à broder main

DMC Eco Vita 360 organisch wollen garen

DMC
360
🔽 Afnemende tarieven
€ 1,75
Fiskars snijmat A1 - 60 x 91 cm Fiskars snijmat A1 - 60 x 91 cm 2
Disponible sous + ou - 1 semaine
Planches de découpe

Fiskars snijmat A1 - 60 x 91 cm

Fiskars
8372 / 1003896
€ 57,65
Satijnen lint - Donker marineblauw
Disponible sous + ou - 1 semaine
Ruban satin

Ruban satin - Marine foncé

Heraud - PM
DF/MB.501

100% polyester
Largeurs disponibles : 6, 10, 15, 25, 38 et 50 mm

€ 0,49
Satijnen lint - Petrolblauw
Niet op voorraad
Ruban satin

Ruban satin - Bleu pétrole

Heraud - PM
DF/MB.494

100% polyester
Largeurs disponibles : 6, 10, 15, 25, 38 et 50 mm

€ 0,49
Push-up 3/4 bh cups beige
Disponible sous + ou - 1 semaine
Accessoires de soutien-gorge

Coques push-up 3/4 soutien-gorge beiges

Mediac
M2734.572

Beschikbaar van S tot L

€ 5,95
Zachte vullingvezel Arthur 500 gram.
Disponible sous + ou - 1 semaine

100% polyester
Lavable jusqu'à 40°C
Soit 1,50 €/100 g

€ 7,50
Grosgrain lint - Wit
Disponible sous + ou - 1 semaine
Grosgrain lint

Grosgrain lint - Wit

Heraud - PM
GG/MB.405

100% polyester
Largeurs disponibles : 10, 12, 25 et 38 mm

€ 0,59
Witte push-up 3/4 bh cups
Disponible sous + ou - 1 semaine
Accessoires de soutien-gorge

Coques push-up 3/4 soutien-gorge blanches

Mediac
M2734.501

Beschikbaar van S tot L

€ 5,95
Zachte vullingvezel Arthur 1kg
Disponible sous + ou - 1 semaine
Opvulling

Fibre de rembourrage tout doux Arthur 1kg

Arthur
FIAA0001KG

100% polyester
Lavable jusqu'à 40°C
Soit 1,25 €/100 g

€ 12,50
Grosgrain lint - Ivoor
Disponible sous + ou - 1 semaine
Grosgrain lint

Grosgrain lint - Ivoor

Heraud - PM
GG/MB.406

100% polyester
Largeurs disponibles : 10, 12, 25 et 38 mm

€ 0,59
Zwarte push-up 3/4 bh cups
Disponible sous + ou - 1 semaine
Accessoires de soutien-gorge

Coques push-up 3/4 soutien-gorge noires

Mediac
M2734.580

Beschikbaar van S tot L

€ 5,95
CB-garenklosjes voor naaimachine CB-garenklosjes voor naaimachine 2
Disponible sous + ou - 1 semaine
Canettes machines à coudre

Canettes machine à coudre boîtier CB

Prym
611322
Soit 0,55 €/canette
€ 2,45
Borduurpakket - Platteland
Niet op voorraad
Borduurpakketten

Borduurpakket - Platteland

DMC
TB206

Diameter van de cirkel: 15 cm

€ 7,95
Hoogwaardige vullingvezel Limpia 500 gram
Disponible sous + ou - 1 semaine

100% gesiliconiseerde polyester
Wasbaar tot 30°C
Dat is 2,38 €/100 g

€ 11,90
Grosgrain lint - Gebroken wit
Disponible sous + ou - 1 semaine
Grosgrain lint

Grosgrain lint - Gebroken wit

Heraud - PM
GG/MB.407

100% polyester
Largeurs disponibles : 10, 12, 25 et 38 mm

€ 0,59
Beige halve maan push-up bh cups
Disponible sous + ou - 1 semaine
Accessoires de soutien-gorge

Beige halve maan push-up bh cups

Mediac
M2733.572

Beschikbaar van S tot L

€ 3,95
CB-garenklosjes voor naaimachine CB-garenklosjes voor naaimachine 2
Disponible sous + ou - 1 semaine
Canettes machines à coudre

Canettes machine à coudre boîtier CB

Prym
611350
Soit 0,56 €/canette
€ 3,15
Witte polystyreenkorrels 40 liter Arthur
Disponible sous + ou - 1 semaine
Opvulling

Billes de polystyrène blanc 40 litres Arthur

Arthur
BIB1040LIT
€ 14,95
Create quotation from my cart Request a quotation

Offer a gift card

Product added to wishlist